KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

/ 17 Şubat 2018 / 226 / yorumsuz
KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

Erzurum Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yadigar Nesrin Şerbetçioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Şerbetçioğlu, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatarak gıda ve giyim yardımında bulundu. Şerbetçioğlu, “Tespit edilen ihtiyaç sahibi aileleri hem ziyaret ediyoruz hem de sıkıntılarını bir nebzede olsa gideremeye çalışıyoruz” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şerbetçioğlu sözlerine şöyle devam etti; “Kadın Meclisi olarak gönül birliği, yürek birliği ile Erzurum’da STK’lar ve kamu kurumları ile işbirliği içinde çalışma gayreti içindeyiz. İhtiyaçlarını tespit ettiğimiz ailelerin sıkıntılarını ilgili kurumlara bildirerek, yardımcı olmalarını sağlıyoruz. Ziyaret ettiğimiz ailelerden bir aileye kömür yardımı yapılmasını sağladık. Ayrıca beş okul yöneticileriyle görüşerek, ihtiyaç listelerini Valiliğe bildirdik”

Şerbetçioğlu, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Kent Konseyi Başkanımız Hüseyin Tanfer’e teşekkür ederiz.