KUDAKA 95.Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt’ta Yapıldı

/ 24 Ocak 2018 / 250 / yorumsuz
KUDAKA 95.Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt’ta Yapıldı

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 95. Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu başkanlığında Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile Bayburt’ta gerçekleştirildi.

KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen’in, Ajansın mevcut çalışmaları ve planlanan faaliyetlerine ilişkin olarak Yönetim Kurulu üyelerine yaptığı bilgilendirme sunumunun ardından Vali Azizoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda;

29.12.2017 tarihinde ilan edilen KUDAKA 2017 Yılı Mali Destek Programları değerlendirildi. Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinde kamu kurumları ve özel sektör işletmelerinden bölgeye katkı sağlayacak nitelikte projelerin beklendiği vurgulandı.

Bayburt Valiliği’nde düzenlenen toplantıya, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayati Gürkan, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Seyhan katıldı.