Erzurum şehrinin önsözü Erzurum Sevdası Dergisi

Erzurum şehrinin önsözü Erzurum Sevdası Dergisi

Erzurum şehrinin önsözü Erzurum Sevdası Dergisi
Rahmi KAYA

Yayın hayatından birkaç sayı sonra dijital ortama aktarılmaya başladı .İlk sayısından itibaren 25. Sayıya kadar devamlı hayatımızın bir parçası haline gelmeye başladı.Periyodik olarak gözle görülecek şekilde sürekli gelişmeye başladı.Her geçen gün daha da nitelikli bir dergi haline gelmesi okur tarafından söylenmeye başladı.Fikirlerimiz değiştiği gibi Erzurum Sevdası Dergisi de gün geçtikçe değişmeye başladı. Derginin yayın hayatının devamlılığı uzun çabalar sonucunda meyvelerini vermeye başlayacaktır. Okurun olumlu tepkileri karşısında daha da güçlenmeye başlayacaktır. Her kesim tarafından okunmaya ve beğenmeye okur tarafından duymaktayız
Dergininin her sayısı birbirinden daha istifadeli ve daha mükemmel bir hale geldi. Her sayısında olduğu gibi Erzurum da gelişen olayları, şehrin ekonomik durumunu eğitim ve kentsel yapısını ,gelenek ve göreneklerini çekinmeden ustalık gerektiren dile getirmeye çalışıyor.
Erzurum Sevdası Dergisi Erzurum şehrimizin hemen hemen her alanına dokunmaya başladı. Enteresan olayları anlatmaya çalışıldığı kadar düşündürücü olayları ve sevgi ve hikmeti de anlatmaktan geri kalmadı. Biliyoruz ki en büyük ibadet çalışma ve sevgidir.
Derginin 25. Sayısına özel dijital ortamda ikmal etmeye devam edecektir. Bu mesainin gerisinde özellikle dergi kadrosunun çabaları gözden kaçmayacaktır. Kuvvetli Yazar kadrosunun fikir dayanakları ve muvaffakiyetleri dergiyi daha da ileriye taşıyacaktır. Başarılı bir görsel çalışma ile derginin ilgi çekiciliği artmaktadır. Bundan sonrada daha da istifadeli yayınlar vermeye devam edecektir.kıymetli okurlara faydalı olma kararındadır.
Her yerde sevilen ve beğenilen okunan bir dergi hali alamaya devam edecektir. Derginin yayın danışmanı hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan her şartlara rağmen basımıyla ilgili bütün zorlukları göğüslemiştir. Kendilerini ve yayın ekibini tebrik ediyorum ve başarıların devamını diliyorum
Erzurum Sevdası Dergisi her sayısında okura ayrı bir heyecan vermiştir. Erzurum şehrimizde cereyan eden her meseleyi detaylandırarak okura ulaştırma çabasında olmuştur. Dergi hakkında herkesin düşüncesi olduğu gibi bende kısa ve öz bir biçimde anlatmaya çalıştım Yayın ekibine başarılar diliyorum.
En derin sevgilerimle.

Share this content:

Erzurum Araştırmaları